سوالات متداول خرید از سایت چارتر 777

 تعریف پرواز چارتر :

پرواز چارتر به تمام پروازهایی گفته می شود که توسط یک ارگان، سازمان، هتل، تور یا شرکت خدمات مسافرتی برای مدت زمان مشخصی خریداری شده و بطور مستقیم اقدام به فروش بلیط میکند. از این رو به تناسب تقاضا قیمت آن در روز و گاهی در دقیقه نوسان دارد. شرکت های چارتر کننده این پروازها را خود قیمت گذاری میکنند ، پس از صدور بلیط  آنرا باطل نمی کنند ، به غیر واگذار نمیکنند و زمان آن را به خواست مسافر تغییر نمی دهند. پس هوشمند و به موقع خرید کنید تا ارزانتر از پیش سفر کنید.


آیا می‌توانم مشخصات بلیطم را آنلاین ببینم و چاپ‌اش کنم؟
بله. پس از تکمیل فرایند خرید بر روی گزینه دانلود کلیک کنید.همچنین شما این امکان را دارید که در پنل کاربری‌تان ، در بخش بلیط‌های خریداری شده، اطلاعات و وضعیت تمام بلیط‌هایی که از وب‌سایت خریده‌اید را مشاهده کنید.


آیا می‌شود نام مسافر را بعد از خرید بلیط تغییر داد؟
خیر، پس از صدور بلیط چارترامکان تغییر و واگذاری به غیر امکان پذیر نمیباشد.


بعد از تکمیل مراحل خرید، چطور بلیط به دست من می‌رسد؟
علاوه بر امکان دانلود همزمان بلیط ، نسخه‌ی الکترونیکی بلیط بلافاصله به ایمیل‌تان فرستاده می‌شود.


چطور می‌توانم برای خرید بلیط تخفیف بگیرم؟
با ثبت نام رایگان در سایت و خرید با نام کاربریایمیل تایید خرید و بلیط به دست من نرسیده است، باید چه‌ کار کنم؟
اگر پس از تکمیل مراحل خرید، بلیط به ایمیل‌تان فرستاده نشد، لطفاً ابتدا بخش‌های Junk ، Spam یا Promotion ایمیل را چک کنید تا مطمئن شوید که تیکت اشتباهاً وارد این پوشه‌ها نشده باشد. پس از آن می‌توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید تا علت این مشکل را بررسی کنیم و در نهایت بلیط را برایتان بفرستیم . همچنین اگر با نام کاربری اقدام به خرید کرده اید ، می‌توانید آرشیو بلیط‌های خریداری شده را در پنل کاربری مشاهده کرده و بلیط را از همان‌جا چاپ کنید.
اگر مراحل خرید را بدون مشکل طی کرده باشید، و شماره واچر پرواز را دریافت کرده اید ، رزرو شما با موفقیت انجام شده است و دیگر لازم نیست نگران چیزی باشید.


حتماً باید بلیط چاپ شده را باخودم به فرودگاه ببرم؟
ارایه‌ی بلیط چاپ شده در پروازهای داخلی الزامی نیست. ارایه‌ی مدرک شناسایی معتبر( کارت ملی ) برای دریافت کارت پرواز کافی است، اما توصیه‌ی ما به شما این است که بلیط‌ یا عکس آنرا به همراه داشته باشید و شماره واچر ارسالی به تلفن همراهتان را تا قبل از گرفتن کارت پرواز پاک نکنید.


آیا بلیطی که خودم آن‌را چاپ کرده‌ام معتبر است؟
بله، این بلیط کاملا معتبر است و می‌توانید بی هیچ مشکلی آن‌را به پایانه‌ی مربوطه ارایه کنید.


مزیت‌های خرید از چارتر 777 چیست؟ چرا بهتر است به جای مراجعه به آژانس‌ها، از شما بلیط بخرم؟
چارتر 777 علاوه بر اینکه امکان خرید آنلاین بلیط را در بیست و چهار ساعت شبانه‌روز، هفت روز هفته و خارج از ساعت‌های اداری برای‌تان فراهم می‌کند، مزیت‌های دیگری هم دارد؛ از جمله اینکه شما می‌توانید تنها با چند کلیک به تمام پروازهای معتبر در مسیر و در تاریخ مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید، همه‌ی گزینه‌های موجود برای خرید، ازجمله پروازهای ارزان‌ قیمت و امکان جستجو در تمامی کلاس‌های پروازی چارتر، اکونومی و بیزینس را مشاهده کنید.
علاوه بر این شما بدون هزینه کمیسیون آژانسی یا بالا برهای سلیقه ایی که توسط پرسنل کانترهای پروازی اعمال میشود ، بلیط پروازهای خود را تهیه میکنید.
به عبارت دیگر ، چارتر 777 آژانس شخصی شما در خانه یا محل کار شماست. صرفه جویی در هزینه و وقت شما شعار اصلی ماست.
آیا باید در پروازهای داخلی هم کارت شناسایی ارایه کرد؟
بله؛ ارایه‌ی کارت شناسایی معتبر (شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه‌ی رانندگی یا گذرنامه) در زمان دریافت کارت پرواز و ورود به سالن ترانزیت در پروازهای داخلی ضروری است.


اگر در پرواز چارتر، دچار مشکل بشوم و مجبور شوم بلیط جدیدی بخرم، باید چه‌کار کنم؟
شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری نهنگ سفید جزیره مبلغ پرداختی شما را تضمین میکند. اگر مسافر به دلیل اخلال در سرویس آژانس چارترکننده‌ی پرواز، در فرودگاه مجبور به خرید بلیط جدید شود برای دریافت مبلغ پرداخت شده مدارک استرداد را به ایمیل charter777@yahoo.com ارسال و پس از تایید کارشناسان خسارت بلیط کنسل شده به حساب بانکی اعلام شده ، واریز میشود.


برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط به چه چیزهایی احتیاج دارم؟
اینترنت ، تکمیل مراحل خرید بلیط در سایت ( وارد کردن نام و نام خانوادگی به زبان لاتین و شماره کارت ملی) داشتن رمز دوم کارت بانکی


شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری " نهنگ سفید جزیره " پل میان شرکتهای چارتر کننده و شما مسافران گرامی میباشد و در قیمت گذاری بلیط های پروازی نقشی نداشته و تنها مبلغ دریافتی از شما را برای صدور بلیط ضمانت میکند . باشد که با جلب رضایت شما عزیزان بتوانیم گامی هر چند کوچک در راه شکوفایی این صنعت بر داریم. 

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید